انجام بیش از 7400 مورد بازرسی از واحدهای صنفی چهارمحال و بختیاری

سرپرست توسعه بازرگانی و صنایع کشاورزی جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت: طی سه ماهه نخست امسال 7هزار و ۴۵۰ مورد بازرسی از واحدهای صنفی استان انجام شده است.

انجام بیش از 7400 مورد بازرسی از واحدهای صنفی چهارمحال و بختیاری

به گزارش بچه های خاکریز از شهرکرد، به نقل از روابط‌عمومی جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری بهروز میرزایی گفت: طی سه ماهه نخست امسال 7هزار و ۴۵۰ مورد بازرسی از واحدهای صنفی استان انجام شده است. 

سرپرست توسعه بازرگانی و صنایع کشاورزی جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری ادامه داد: ۸۹۸ مورد از این بازرسی‌ها منجر به تشخیص تخلف و تشکیل پرونده تخلفاتی به ارزش بیش از ۵۵ میلیارد ریال شده است.

وی از همکاری ناظرین فعال بسیجی با این سازمان خبر داد و افزود: ناظران با هدف نظارت بر قیمت کالا، نظارت نامحسوس در بازار و انعکاس اخبار و اطلاعات بازار با سازمان همکاری می‌کنند. 

میرزایی اضافه کرد: گران‌فروشی، کم‌فروشی، تقلب، احتکار، عرضه خارج از شبکه و … از مهم‌ترین مواردی است که در بازرسی‌ها دارای اهمیت بوده و منجر به تشکیل پرونده تخلفاتی می‌شود.

وی گفت: شهروندان در صورت مشاهده هرگونه تخلفات صنفی شکایات و گزارش‌های خود را به سامانه ۱۲۴ اطلاع دهند و وضعیت شکایت خود را تا حصول نتیجه نهایی پیگیری کنند.

پایان پیام/۶۸۰۲۴

دیدگاهتان را بنویسید