آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
کمیسیون انتخابات اعلامیه‌ی مطبوعاتی اخیرش در مورد ثبت نام رأی‌دهندگان براساس کاپی تذکره را از سایتش حذف کرد
بچه های خاکریز: پس از جنجالی شدن طرح چسپاندن تصدیق ثبت نام رأی‌دهی در کاپی تذکره تابعیت، اکنون کمیسیون مستقل انتخابات اعلامیه‌ی مطبوعاتی‌اش در مورد این طرح را از سایت خود برداشته است.
این اعلامیه به‌تاریخ ۲۰ ثور (۱۰ می) در سایت و صفحه‌ی رسمی فیس‌بوک کمیسیون مستقل انتخابات نشر شده بود، اما اکنون آن اعلامیه از سایت کمیسیون حذف شده هرچند تاکنون در صفحه‌ی فیس‌بوک این اداره موجود است.
کمیسیون انتخابات در این اعلامیه طرح جدید مبنی بر استفاده از کاپی تذکره تابعیت بجای تذکره اصلی برای ثبت نام را اعلام کرد.
اعلام این طرح در روزهای اخیر انتقادهای را به همراه داشت و بسیاری‌ها آن را «مشروع‌سازی» تقلب عنوان کردند.
کمیسیون انتخابات در این اعلامیه گفته بود که این طرح به دلیل ملاحظات امنیتی و با مشوره با احزاب سیاسی، جامعه‌ی مدنی و بزرگان اقوام جایگزین طرح قبلی شده است.
اما بعداً فیصله اعضای کمیسیون مستقل انتخابات در رسانه‌ها نشر شد که نشان می‌داد اعضای کمیسیون انتخابات با اکثریت آرا طرح چسپاندن برچسپ در کاپی تذکره را رد و فیصله کرده‌اند که تصدیق ثبت‌نام تا ختم روند ثبت‌نام رای‌دهندگان در عقب تذکره اصلی برچسپ زده شود.
در پی این تصمیم شهلا حق، سرپرست دبیرخانه کمیسیون مستقل انتخابات نیز در اعتراض به طرح جدید از سمتش استعفا داد. ارسال در حدود 7 ماه قبل  ادامه مطلب »