آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
وعده همکاری مولوی سراج الحق برای صلح افغانستان بچه های خاکریز |

وعده همکاری مولوی سراج الحق برای صلح افغانستان بچه های خاکریز |
۱۷ ساعت قبل

امیر جماعت اسلامی پاکستان در دیدار با رئیس دارالانشای شورای عالی صلح وعده داد که برای آغاز مذاکرات صلح بین حکومت افغانستان و طالبان مسلح همکاری کند.

به گزارش خبرگزاری بچه های خاکریز، عمر داودزی در ادامه سفر به پاکستان، امروز (۲۱جدی) با مولوی «سراج الحق» دیدار و گفتگو کرد.

در خبرنامه شورای عالی صلح آمده است که دو طرف روی موضوعات مهم و عملی برای رسیدن به صلح در افغانستان بحث و تبادل نظر کرده اند.

به نقل از خبرنامه، داودزی برای صلح و ختم جنگ در افغانستان از مولوی سراج الحق خواست تا بخاطر آغاز مذاکرات صلح میان حکومت و طالبان مسلح همکاری نماید.

خبرنامه می افزاید که رئیس جماعت اسلامی پاکستان صلح در افغانستان را مهم عنوان نموده، افزود «امروز صدای ملت افغانستان برای صلح واحد شده است و برای همکاری در این بخش ما حاضر استیم».

این در حالی است که رئیس دارالانشای شورای عالی صلح افغانستان در سفر به پاکستان با شماری از مقام های دولتی و علمای این کشور دیدار کرده است.

از سویی هم شورای عالی صلح می گوید که مقام های پاکستانی برای کشانیدن طالبان مسلح به میز مذاکره، وعده همکاری داده اند و انتظار می رود که شاهد گام های عملی این کشور برای صلح باشیم.

افغانستان

پاکستان

صلح

طالبان

دید گاه خود را بنویسید

آدرس ایمیل و شماره در دید گاه نشر نخواهد شد


 ارسال در حدود 1 هفته قبل  ادامه مطلب »