آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
هنرنمایی با مگس های مرده!

یک عکاس سوئدی با جمع‌آوری لاشه مگس های مرده از کنار پنجره‌ و لامپ‌های خانه خود و با کمک خلاقیت و هنر خود و مداد طراحی‌اش زندگی تازه‌ای به آن‌ها بخشیده و به نوعی سیرک حشرات مرده به راه انداخته است.

ماگنس ماهر ۴۰ ساله می‌گوید: سال‌ها پیش این ایده در یک مهمانی به ذهن من خطور کرد. در آن مهمانی من خسته شدم و برای قدم زدن به بیرون آمدم و یک حشره مرده بر روی زمین پیدا کردم و بلافاصله این ایده به ذهن من خطور پیدا کرد.

وی در ادامه می‌افزاید: من این حشره‌ها را در خانه بر روی یک کاغذ سفید و در وضعیت‌های مختلفی گذاشتم و با مداد خودم محیط پیرامون آن‌ها و دست و پای آن‌ها را ترسیم کردم و بعد از آن‌ها عکس گرفتم.

این عکاس اهل شهر کارلسکوگا از این حشره‌ها در حالت‌های مختلفی مانند خوردن و خوابیدن، حمام آفتاب گرفتن، شنا کردن و حتی شیرجه زدن و یا رقصیدن عکس گرفته است. وی همچنین تاکید می‌کند که وی برای این کار هیچ کدام از این حشره‌ها را نکشته و یا از آن‌ها سوءاستفاده نکرده است.

این عکاس سوئدی عکس‌های خود از این حشرات مرده را به قیمت هر نسخه ۳۵ یورو به فروش گذاشته و برنامه تهیه یک مجموعه ۲۵ عکسی از این حشرات را دارد.

dead_flies_art_01 dead_flies_art_02 dead_flies_art_03 dead_flies_art_05dead_flies_art_11 dead_flies_art_12 dead_flies_art_13 dead_flies_art_14dead_flies_art_15 dead_flies_art_04 dead_flies_art_06 dead_flies_art_07dead_flies_art_08 dead_flies_art_09 dead_flies_art_10

  • ۷ امتیاز
  • ۴٫۴/۵

۷ امتیازX

افتضاح! بد! بد نیست! خوب! عالی!
۱۴٫۳% ۰% ۰% ۰% ۸۵٫۷%
منبع فارسیفارنت

منبع خارجیTelegraph

 ارسال در حدود 2 ماه قبل  ادامه مطلب »