آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
همایش ملی مطالبات حقوقی – بین‌المللی دفاع مقدس برگزار می‌شود

به گزارش خبرنگار دفاعی امنیتی بچه های خاکریز، دانشگاه عالی دفاع ملی همایش ملی مطالبات حقوقی – بین‌المللی دفاع مقدس را با هدف تبیین مطالبات جمهوری اسلامی ایران از حامیان و شرکای بین‌المللی و منطقه‌ای صدام در جنگ تحمیلی و راهکار‌های احقاق آن، برگزار می‌کند.

محور‌های این همایش عبارتند از: عملکرد سازمان‌های بین‌المللی و منطقه‌ای، کشور‌ها و گروهک‌های ضدانقلاب در جنگ تحمیلی، تبیین خسارت‌ها و غرامت‌های ناشی از جنگ تحمیلی و رویه‌ها و سازوکار‌های پیگیری مطالبات در ابعاد انسانی، اقتصادی، فرهنگی- اجتماعی و محیط زیستی.

همایش ملی مطالبات حقوقی - بین‌المللی دفاع مقدس

همایش ملی مطالبات حقوقی – بین‌المللی دفاع مقدس زمستان سال جاری در دانشگاه و پژوهشگاه عالی دفاع ملی و تحقیقات راهبردی برگزار خواهد شد؛ بر این اساس، علاقه‌مندان برای شرکت در این همایش می‌توانند چکیده مقالات خود را تا نیمه اول آبان و اصل مقالات را هم تا نیمه اول دی به دبیرخانه همایش ارسال کنند.

برای برگزاری این همایش دستگاه‌ها و سازمان‌هایی مانند سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، ارتش جمهوری اسلامی ایران، بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، دانشگاه‌های مالک اشتر، امام حسین (ع)، امام علی (ع)، علوم انتظامی امین، تهران، شهید بهشتی، علامه طباطبایی، آزاد اسلامی، امام صادق (ع) و علوم و فنون فارابی، شهرداری تهران، سازمان بسیج حقوق‌دانان و مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی مشارکت دارند.

انتهای پیام/ ۲۳۱

 ارسال در حدود 4 ماه قبل  ادامه مطلب »