آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
هلاکت بیش از ۳۰ مزدور عربستان در درگیری با نیروهای یمنی

هلاکت بیش از ۳۰ مزدور عربستان در درگیری با نیروهای یمنیبه گزارش گروه بین‌الملل بچه های خاکریز به نقل از المسیره، سرتیپ یحیى سریع سخنگوی نیروهای مسلح یمن گفت که نیروهای ارتش و کمیته‌های مردمی یمن عملیات‌های پی در پی مزدوران ائتلاف متجاوز سعودی برای پیشروی در جبهه میدی در استان حجه را به شکست کشاندند که در پی بیش از ۳۰ مزدور به هلاکت رسیدند و ده‌ها تن نیز زخمی شدند.

وی همچنین از انهدام ۱۱ خودروی زرهی و نظامی و به غنیمت گرفته شدن مقادیری سلاح در پی دفع حملات مزدوران ائتلاف متجاوز سعودی بر داد.

سخنگوی رسمی نیروهای مسلح یمن گفت که دشمن برای سومین روز متوالی در عملیات خود برای پیشروی به سمت شمال میدی شکست خورد و روحیه نیروهای دشمن فروپاشیده و به همین دلیل یکدیگر را به خیانت متهم می‌کنند.

محمد عبدالسلام سخنگوی جنبش مردمی انصارالله امروز سه‌شنبه به ادعاهای ائتلاف متجاوز سعودی درباره تحقق پیروزی‌ها علیه ارتش و کمیته‌های مردمی یمن واکنش نشان داد.

عبدالسلام در صفحه خود بر روی توئیتر نوشت که دشمنان یمن از لحاظ روحی و نظامی و سیاسی و اخلاقی شکست خورده اند و به همین دلیل به اینگونه دروغ‌ها متوسل می‌شوند و آن را رواج می‌دهند.

انتهای پیام/

 ارسال در حدود 3 ماه قبل  ادامه مطلب »