آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
«نفوذ در ایران» و «فرزندان مسجد» در بازار نشر/ ۲ کتاب جدید از شهید هادی منتشر شد

«محسن عمادی» رئیس موسسه فرهنگی شهید ابراهیم هادی در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگ و هنر بچه های خاکریز، از انتشار کتاب‌های «نفوذ در ایران» و «فرزندان مسجد» خبر داد و اظهار داشت: «نفوذ در ایران» کتابی است که به موضوع انگلیس در ایران پرداخته و در این کتاب از ۴۰۰ سال جاسوسی انگلیس در ایران روایت شده است.

وی گفت: در این کتاب ده داستان از مستر همفر جاسوس انگلیسی و قحطی بزرگ ایران تا انتخاب رضاشاه و محمدرضا پهلوی ادامه دارد و به فتنه ۸۸ ختم می‌شود. «نفوذ در ایران» به سبک داستان نوشته شده و البته مبتنی بر اسناد است. در هر داستان منابع مورد اشاره ذکر شده است.

«نفوذ در ایران» و «فرزندان مسجد» در بازار نشر/ 2 کتاب جدید از شهید هادی منتشر شد

عمادی افزود: کتاب «نفوذ در ایران» در ۹۶ صفحه و به طور مصور با قیمت ۸۵۰۰ تومان چاپ و وارد بازار نشر شده که امیدواریم مورد توجه علاقمندان قرار گیرد.

رئیس موسسه فرهنگی شهید ابراهیم هادی درباره کتاب «فرزندان مسجد» نیز عنوان کرد: این کتاب در ۴۰ روایت به کار فرهنگی در مساجد پرداخته است. در هر قسمت از این کتاب مثلاً به مباحث جذب نیرو، برنامه‌های ورزشی و فعالیت‌های هنری پرداخته‌ایم که در هر قسمت یک شهید که آن کار را خیلی قشنگ انجام می‌داده را معرفی کرده‌ایم.

«نفوذ در ایران» و «فرزندان مسجد» در بازار نشر/ 2 کتاب جدید از شهید هادی منتشر شد

عمادی خاطرنشان کرد: ۴۰ شهید در این کتاب معرفی شده که اکثر این بچه‌ها، بچه‌های شهرستان‌های مختلف کشورمان هستند که در مساجد محله خودشان فعالیت داشته‌اند. این کتاب در ۱۴۲ صفحه به طور مصور و با قیمت ۹۵۰۰ تومان به چاپ رسیده است.

انتهای پیام/ ۱۲۱

 ارسال در حدود 1 هفته قبل  ادامه مطلب »