آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
ما تحریم های یکجانبه علیه ایران را نمی پذیریم بچه های خاکریز |

ما تحریم های یکجانبه علیه ایران را نمی پذیریم بچه های خاکریز |

۱۹ سرطان ۱۳۹۷

سخنگوی وزارت خارجه چین روز گذشته طی نشست تاکید کرد که کشورش به هیچ عنوان تحریم های یکجانبه از سوی آمریکا علیه ایران را نمیپذیرد.

به گزارش خبرگزاری بچه های خاکریز،هوا چانیینگ سخنگوی وزارت خارجه چین، در جریان نشستی خبری روز گذشته دو شنبه، ۱۸ سرطان اعلام کرد که تحریم های یکجانبه علیه ایران را نخواهد پذیرفت.

سخنگوی وزارت خارجه چین در جواب سوال یک خبرنگار در کنفرانس مشترک برجام در وین گفت حفظ وتداوم برجام کار دشوار است اما چین به تلاش های خود برای حفظ این توافق چند جانبه هسته ای ادامه خواهد داد.

چانیینگ افزود کشورش به هیچ عنوان تحریم های یکجانبه علیه ایران از سوی آمریکا که قوانین بین المللی را نقض میکند را نمیپذیرد و قاطعانه از حقوق خود دفاع خواهد کرد.

این در حالی است ایران و پنج کشور عضو شورای امنیت سازمان ملل، فرانسه، آمریکا، روسیه، انگلیس، چین به علاوه آلمان توافق را در سال ۱۳۹۴ عقد کردند که براساس این توافق تمام تحریم های ایران برداشته و محدودیت در بخش های از فعالیت های هسته ای ایران وضع خواهد شد.

اما ترامپ سرانجام در ۸ ثور سال ۱۳۹۷  به صورت یکجانبه از این توافق خارج شد و ادعا کرد که تحریم ها را دوباره بر ایران وضع خواهد شد.

 

 

 

دید گاه خود را بنویسید

آدرس ایمیل و شماره در دید گاه نشر نخواهد شد


 ارسال در حدود 2 هفته قبل  ادامه مطلب »