آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
عربستان مایه شرم و سرافکندگی جهان اسلام بچه های خاکریز |

عربستان مایه شرم و سرافکندگی جهان اسلام بچه های خاکریز |
۱۸ میزان ۱۳۹۷

یک روزنامه انگلیسی، عربستان سعودی را یک امپراطور شرور و فتنه انگیز خوانده یادآور شد که این کشور در جهان اسلام مایه شرم و سرافکندگی است.

به گزارش بخش بین الملل خبرگزاری بچه های خاکریز، روزنامه انگلیسی «آی» طی مقاله ای؛ سعودی ها را یک امپراطوری شیطانی و لکه شرم آوری برای جهان اسلام توصیف کرده است.

این روزنامه ضمن محکوم کردن عربستان سعودی با اشاره به تغییرات مفید «محمد بن سلمان» ولیعهد این کشور از جمله حضور زنان در ورزشگاه ها و حق رانندگی؛ گفت این اصلاحات بسنده نیست زیرا شمار دانشگاهیان، روزنامه‌ نگاران، فمینست‌ ها و فعالان سیاسی در زندان‌ های سعودی بیشتر از هر زمان دیگری است.

این روزنامه در رابطه به ناپدید شدن «جمال خاشقچی» خبرنگار عربستانی نوشته است که اگر مرگ این خبرنگار ثابت گردد هیچ خبرنگار دیگری در این کشور امنیت نخواهد داشت.

خاشقچی ۵۹ ساله تبعه عربستان بوده که پس از رفتن به امریکا؛ مقالات انتقادی در مورد عربستان سعودی در روزنامه واشنگتن پست نوشت.

گفته میشود این خبرنگار از سه شنبه هفته گذشته پس از آن که وارد قونسلگری عربستان در استانبول ترکیه شده دیگر بازنگشته است و مقامات ترکی احتمال کشته شدن وی را می دهند؛ اما سعودی ها این ادعا را رد می کنند.

 

اسلام

خاشقچی

عربستان

لکه ننگ

 ارسال در حدود 4 ماه قبل  ادامه مطلب »