آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
دیدار فرستاده «پوتین» با «اسماعیل هنیه» در نوار غزه

دیدار فرستاده «پوتین» با «اسماعیل هنیه» در نوار غزهبه گزارش گروه بین‌الملل بچه های خاکریز، «میخائیل بوگدانوف» فرستاده ویژه «ولادیمیر پوتین» رئیس جمهوری روسیه در امور بچه های خاکریز به نوار غزه فلسطین رفت.

به گزارش شبکه «المیادین»، وزارت خارجه روسیه شامگاه سه‌شنبه با اعلام این خبر، از دیدار بوگدانوف با «اسماعیل هنیه»، رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت فلسطین (حماس) خبر داد.

اخیرا هیأتی از جنبش حماس به منظور دیدار با مقامات روس و رایزنی در مورد اوضاع فلسطین و  طرح آمریکایی و صهیونیستی موسوم به «معامله قرن» به مسکو سفر کرده بود.

معامله قرن یا توافق نهایی، طرحی به پیشنهاد دولت آمریکا و رژیم صهیونیستی و حمایت عربستان، برای پایان منازعه رژیم صهیونیستی با فلسطین و مقدمه‌ای برای عادی‌سازی روابط عربی-اسرائیلی است.

در این طرح و مذاکرات بعدی، مسئله آوارگان با «وطن جایگزین» در خارج از فلسطین اشغالی حل و «حق بازگشت» آوارگان فلسطینی به کشورشان برای همیشه لغو می‌شود.

بر اساس این طرح دولت فلسطین در نوار غزه و صرفا در مناطق الف و ب و بخش‌هایی از منطقه ج کرانه باختری تشکیل و وضعیت نهایی قدس و بازگشت آوارگان به مذاکرات بعدی موکول می‌شود و در گام آخر، مذکرات «صلح» میان رژیم صهیونیستی و کشورهای عربی به رهبری عربستان سعودی آغاز می‌شود.

در پیمان‌ اسلو منطقه کرانه رود باختری به سه منطقه نام منطقه «الف، ب و ج» شناخته تقسیم شد. منطقه «الف» از لحاظ اداری و امنیتی به دست دولت خودگردان فلسطین بود و منطقه «ب» از لحاظ اداری به دست خودگردان و از لحاظ امنیتی به دست رژیم صهیونیستی بود و منطقه «ج» منطقه‌ای بود که از لحاظ امنیتی و اداری به دست رژیم صهیونیستی اداره می شد.

انتهای پیام/

 ارسال در حدود 2 هفته قبل  ادامه مطلب »