آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
«حمید حسام» چهره سال هنر انقلاب اسلامی ۹۶ شد

به گزارش خبرنگار فرهنگ و هنر بچه های خاکریز، آیین پایانی هفته هنر انقلاب و معرفی چهره سال هنر انقلاب اسلامی عصر امروز (یکشنبه، ۲۶ فروردین) با حضور «حجت‌الاسلام سید مهدی خاموشی» رئیس سازمان تبلیغات، «محسن مومنی‌شریف» رئیس حوزه هنری، «سید مسعود شجاعی طباطبایی» سرپرست معاونت هنری حوزه، «مجتبی رحماندوست»، «محمد حمزه‌زاده»، «مسعود نجابتی»، «کوروش زارعی» و «عبدالحمید قره‌داغی» با حضور جمعی از هنرمندان برگزار شد.

«محسن مومنی‌شریف» رئیس حوزه هنری در این مراسم اظهار داشت: تولید آثار در گفتمان انقلاب اسلامی، مخاطب فراوان و جریان سازی سه ویژگی مهم برای انتخاب چهره سال هنر انقلاب اسلامی بوده است.

وی گفت: هنرمندانی از رشته‌های عکاسی، نمایش، مستند و سینما در بین کاندیدهای چهره هنر سال بوده است که توسط داوران انتخاب شده است.

«حمید حسام» نویسنده کتاب «وقتی مهتاب گم شد» و چهره سال هنر انقلاب اسلامی در سال ۱۳۹۶، اظهار داشت: از بین همه شهدا از حاج محمود شهبازی که یک مهاجر الله بود، یاد می‌کنم. او معلم قرآن و مدرس نهج‌البلاغه بود که همیشه یک حدیث به ما می‌گفت «اگر می‌توانید طوری زندگی کنید که خیلی دیده نشوید» دیده نشدن در دهه شصت یک مرام نامه و سلوک بود.

وی تصریح کرد: از خدا می‌خواهم آخر کار ما جایی باشد که حاج حسین همدانی و علی چیت‌سازیان رفتند. به نظرم همانطور که ما باید به فطرتمان برگردیم باید واژه‌ها را نیز به فطرتان نزدیک کنیم.

انتهای پیام/ ۱۲۱

 ارسال در حدود 6 ماه قبل  ادامه مطلب »