آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
توسعه اقتصادی و خودکفایی مهمترین دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران

توسعه اقتصادی و خودکفایی مهمترین دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایرانبه گزارش دفاع‌پرس از سمنان، «داریوش طاهری» فرماندار شهرستان گرمسار  در سخنرانی مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن ایوان کی از توابع گرمسار اظهار داشت: انقلاب اسلامی دارای دستاوردها و برکات زیادی برای نظام اسلامی و مردم است که دو مورد از آن‌ها استقلال در عرصه‌های منطقه‌ای و بین‌المللی و همچنین ترویج روحیه خودباوری است.

وی بابیان اینکه یکی دیگر از دستاوردهای انقلاب اسلامی برای مردم ما پروژه‌های مختلف در حوزه راه، زیرساخت‌ها و … است، افزود: توسعه زیرساخت‌های آب، برق و گاز در دوران بعد از انقلاب اسلامی در شهرستان‌های گرمسار و ایوان کی چشم‌گیر بوده تا جایی که امروز ۹۸ درصد شهرها و روستاهای این منطقه از نعمت زیرساخت‌های خدماتی بهره‌مند هستند.

فرماندار گرمسار، بابیان اینکه پیشرفت علمی، توسعه ساختار فیزیکی و علمی دانشگاه در تمامی مناطق کشور از دیگر دستاوردهای انقلاب اسلامی است، ابراز کرد: باید دستاوردهای انقلاب اسلامی در عرصه‌های مختلف را به جوانان نسل جوان بازگو و منتقل کرد.

طاهری ضمن بیان اینکه امروز توسعه در صنایع اقتصادی، نظامی، دفاعی ایران اسلامی به نسبت قبل از انقلاب غیرقابل مقایسه است، ابراز کرد: ایجاد تحول روحی، معنوی و اخلاقی در کنار روحیه خودباوری و استقلال‌طلبی از دیگر دستاوردهای انقلاب برای مردم ما محسوب می‌شوند.

وی افزود: طبق فرمایش مقام معظم رهبری، اقتصاد ایران بایست از درون مقاوم‌سازی شود و باهمت این مردم با تحقق اقتصاد مقاومتی این موضوع در کشور انجام‌شده است البته ما می‌پذیریم که کم و کاستی‌هایی هم وجود دارد اما باهمت و همدلی مردم و مسئولان رفع خواهد شد و فتنه دشمنان به خودشان باز خواهد گشت.

فرماندار گرمسار گفت: مردم با شعار استقلال آزادی جمهوری اسلامی وارد میدان شدند و هم اکنون با لطف الهی و رهبری داهیانه مقام معظم رهبری به آن رسیده اند.

طاهری افزود: ارتقا امید به زندگی یکی دیگر از شاخص های توسعه و دستاوردهای انقلاب اسلامی و برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران محسوب می شود از سوی دیگر بسیاری بر این اعتقاد هستند که سطح معیشت مردم با قبل انقلاب در تمامی شاخص های توسعه یافتگی قابل مقایسه نیست.

وی بیان کرد: با توجه به تمام دستاوردهایی که تعدادی از آن ها نیز ذکر شد باید گفت انقلاب اسلامی ایران یک پدیده بین المللی بود که پایه های حکومت تمامی مستکبران را به لرزه درآورد اما از سوی دیگر نیز باید گفت یکی از مهمترین دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، توسعه اقتصادی و خودکفایی در عرصه های مختلف بدون وابستگی به بیگانگان است.

انتهای پیام/

 ارسال در حدود 2 هفته قبل  ادامه مطلب »