آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
ترکیه ادعای آمریکا درباره تحقیق بر روی پرونده خاشقجی را رد کرد

ترکیه ادعای آمریکا درباره تحقیق بر روی پرونده خاشقجی را رد کردبه گزارش گروه بین الملل بچه های خاکریز به نقل از اسپوتنیک، مقامات ترکیه ادعای آمریکا در مورد همکاری تحقیقاتی برای کشف حقیقت درباره ماجرای ناپدیدشدن خاشقجی در کنسولگری عربستان در استانبول را رد کردند.

مولود چاووش اوغلو وزیر امور خارجه ترکیه روز پنج شنبه و طی سفر به عراق، در نطقی تلویزیونی اعلام کرد که ترکیه نتیجه بررسی ها درباره پرونده ناپدیدشدن خاشقجی را پس از اتمام تحقیقات به اطلاع جامعه بین المللی خواهد رساند.

به گفته چاووش اوغلو، دادستان های ترکیه در حال بررسی کامل ماجرا به کمک نیروهای اطلاعات و پلیس بوده و در عین حال با کنسولگری عربستان در استانبول نیز همکاری نزدیکی دارند.

ترامپ در گفتگو با شبکه فاکس‌نیوز گفته بود که یک تیم تحقیق از آمریکا برای بررسی سرنوشت جمال خاشقجی در ترکیه به سر می‌برند.

او افزود: «ما خیلی جدی و سفت و سخت هستیم. و تیم تحقیق ما آنجا حضور دارد و ما ترکیه در حال کار کردن هستیم، و صراحتا بگویم که با عربستان سعودی کار می‌کنیم. ما می‌خواهیم بفهیم که چه رخ داده است.»

جمال خاشقجی سه شنبه گذشته برای کارهای مربوط به مدارکش وارد کنسولگری عربستان در استانبول شده و به گفته نامزدش که منتظر او بوده، دیگر از ساختمان بیرون نیامد.

مقامات سعودی ادعا کرده‌اند که این نویسنده و روزنامه نگار ۵۹ساله از کنسولگری خارج شده است، اما رسانه ها گزارش هایی مبنی بر به قتل رسیدن و تکه تکه شدن جسد او در کنسولگری عربستان منتشر کرده اند.

انتهای پیام/

 ارسال در حدود 4 ماه قبل  ادامه مطلب »