آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
بولدوک؛ آمریکا عامل اصلی شکل گیری گروه های تروریستی در افغانستان است بچه های خاکریز |

بولدوک؛ آمریکا عامل اصلی شکل گیری گروه های تروریستی در افغانستان است بچه های خاکریز |

۲۳ اسد ۱۳۹۷

یک جنرال باز نشسته‌ی آمریکایی ادعا کرده است که حضور آمریکا در افغانستان دلیل اصلی کشاندن گروه های تروریستی به این کشور است.

به گزارش خبرگزاری بچه های خاکریز، به نقل از تسنیم، جنرال “دونالد بولدوک” فرمانده پیشین نیروی آمریکایی در آفریقا گفته است حضور آمریکا در افغانستان سبب شده که پای گروه های تروریستی در این کشور کشانیده شود.

این مقام آمریکایی بیان داشت گفتگو های مستقیم آمریکا با گروه تروریستی طالبان برای افغانستان کار ساز نیست و واشنگتن نباید در پروسه صلح افغانستان مداخله کند.

بولدوک همچنان بیان داشت کار کرده های ۱۷ ساله ما در افغانستان نشان می دهد که باید امور داخلی افغانستان را به حکومت آن کشور واگذار کنیم و اجازه دهیم تا حکومت افغانستان شرایط مذاکره با طالبان را مشخص کند.

در همین حال او گفته است که ما بر خلاف خواست های مردم افغانستان حضور مان در آن کشور را تداوم داده‌ایم و در زمانیکه باید خارج می شدیم، نشدیم که این امر سبب شکل گیری گروه های افراطی و تروریستی در افغانستان شد.

از سوی هم این جنرال آمریکای گفته است  واشنگتن با تلاش های زیاد و دادن تلفات در افغانستان شکست خورده است و اما این شکست را نمی پذیرد و دیگر توان مقابله و نابود کردن گروه های تروریستی  در آن کشور را ندارد

بولدوک، آمریکا، افغانستان، حضور، گروه های تروریستی، شکل گیری، مداخله، خروج

 ارسال در حدود 6 ماه قبل  ادامه مطلب »