آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
به دلیل دفاع از حقوق بشر عذر خواهی نمیکنیم بچه های خاکریز |

به دلیل دفاع از حقوق بشر عذر خواهی نمیکنیم بچه های خاکریز |

۱۸ اسد ۱۳۹۷

در پی خشم عربستان سعودی از انتقاد علنی کشور کانادا به منظور دفاع  از حقوق بشر در این کشور نخست وزیر این کانادا قاطعانه در مقابل سعودی ها ایستاد و گفت به دلیل دفاع از حقوق بشر عذرخواهی نمیکنیم.

به گزارش خبرگزاری بچه های خاکریز، به دنبال خشم عربستان ازکشور کانادا، جاستین ترودو نخست وزیر کانادا با ایستادگی در برابر عربستان گفت بخاطر دفاع از حقوق بشر عذر خواهی نمیکنیم.

عربستان سعودی از روز دوشنبه پس اخراج سفیر کانادا از  این کشور تمام روابط تجاری خود با کانادا را قطع و سفیر خود را نیز فراخواند و تنش ها میان این کشور شدت گرفت.

ضمن این ریاض اعلام کرد که تمام پرواز ها به تورنتو را لغو کرده و دانشجویان  سعودی که در دانشگاه کشور کانادا مصروف درس بودند را فراخوانده و به کشور دیگر خواهد فرستاد.

در همین حال نخست وزیر کشور کانادا گفت نمیخواهم رابطه ناپایدار با عربستان داشته باشم و ما میدانیم که ریاض پیشرفت های درزمینه حقوق بشر داشته است ضمن این گفتگوها روی این مسله با عادل الجبیر وزیر خارجه عربستان جریان دارد.

این در حالی است که عربستان سعودی روزسه شنبه ۱۶ اسد سفیر کانادا در این کشور را به دلیل انتقاد از زندانی نمودن فعالان مدنی عنصر نامطلوب خوانده و از عربستان اخراج کرد.

 ارسال در حدود 7 ماه قبل  ادامه مطلب »