آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
بشیر احمد ۱۶ ساله که از سوی گروه طالبان مامور کارگزاری ماین شده بود باز داشت شد

بشیر احمد ۱۶ ساله که از سوی گروه طالبان مامور کارگزاری ماین شده بود باز داشت شد

۱۹ سرطان ۱۳۹۷

سخنگوی فرماندهی پولیس فاریاب میگوید، شب گذشته در قریه دهندره ولسوالی پشتونکوت فاریاب، یک ماین گذار ۱۶ ساله پس از انفجار ماین کارگذاری شده‌اش از سوی پولیس دستگیر شده است.

به گزارش خبرگزاری بچه های خاکریز، عبدالکریم یورش، سخن گوی فرمانده پولیس فاریاب گفت:« به اعتراف خود ماین گذار، این فرد از سوی مولوی برکت الله فرمانده یک گروه  ۵۰ نفری طالبان ماموری کارگزاری این ماین شده بود، تا یکی از افسران قطعه ریزرف پولیس را هدف قرار دهد.

این ماین گذار ۱۶ ساله که بشیراحمد نام دارد گوید ماین کار گذاری شده تقریبا یک ماه پیش در قریه دهندره جا سازی شده بود و همچنان از سوی مولوی برکت الله تشویق می‌شد تا این ماین را انفجار دهد، و کمکی به جهاد آنان کرده باشد.

بشیر احمد اضافه می‌کند، پس از گذشت ۱ ماه او ماین را انفجار نداد اما اینبار از سوی مولوی برکت الله تهدید به مرگ و خانواده او تهدید به حریق شد، او با دریافت این تهدید مجبور شد که ماین را انفجار دهد.

همچنان بشیر احمد می افزاید:« ماین جاسازی شده را در حالی انفجار دادم که نیروی های امنیتی از آن جا گذشته بود و به هیچ کسی آسیب نرسیده» اوهمچنان گفت که قصدا این کار را کرده است، تا هیچ کس در این جا کشته نشود.

دید گاه خود را بنویسید

آدرس ایمیل و شماره در دید گاه نشر نخواهد شد


 ارسال در حدود 2 هفته قبل  ادامه مطلب »