آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
انقلاب اسلامی ثمره جوشش و خروش هیئات مذهبی است

انقلاب اسلامی ثمره جوشش و خروش هیئات مذهبی است

به گزارش بچه های خاکریز از ساری، حجت الاسلام «ناصرشکریان امیری» چهارشنبه در حاشیه دیدار هیئات مذهبی استان در مشهد مقدس ضمن تسلیت به مناسبت رحلت نبی مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) و شهادت جانسوز امام حسن مجتبی (ع) و با اشاره به اعزام ۲۳ هزار مازندرانی در قالب ۲۵۰ هیئات مذهبی به مشهد مقدس جهت برگزاری مراسم عزاداری ویژه دهه آخر صفر در جوار ملکوتی حضرت ثامن الحجج آقا علی بن موسی الرضا(ع)، اظهار داشت: امروز هیئات مذهبی پرچم دار و مروج فرهنگ اسلامی و ارزشمند ترین سرمایه اجتماعی برای نظام اسلامی هستند.

وی در ادامه با اشاره به سرکشی سرپرست استانداری مازندران از هیئات مذهبی اعزامی به مشهد مقدس طبق سنوات گذشته، افزود: هدف از این سرکشی ها گفت و گو و بررسی مشکلات هیئات مذهبی و فراهم سازی حضور مسئولین ارشد استان در جمع هیئات مذهبی اعزامی به مشهد است.

عضو شورای فرهنگ عمومی مازندران در بخش دیگری از سخنان خود به موضوع اهمیت هیئات مذهبی در کشور اشاره و تصریح کرد: انقلاب اسلامی ثمره جوشش و خروش همین هیئات مذهبی است و امروز ایران اسلامی با تمسک به قرآن کریم و فرهنگ سیره اهل بیت (ع) در جهان جایگاه ممتازی را به خود اختصاص داده است.

 مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران با اشاره به حضورمیلیونی زائرین در پیاده روی اربعین حسینی به ویژه زائرین ایران اسلامی خاطر نشان کرد: نظام استکباری سعی می کند نظام های دینی را در جهان ناکارآمد جلوه دهد ولی عشق به اهل بیت (ع) و باور به فرهنگ مقاومت و پایداری در امت اسلامی چشم جهانیان را خیره به خود کرده است.

شکریان امیری در پایان ضمن تاکید به دستاوردهای جمهوری اسلامی در چهل سال عمر بابرکت نظام اسلامی، تاکید کرد: باید دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی در حوزه های مختلف سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و بین المللی و تکنولوژِی در همین هیئات مذهبی برای جامعه اسلامی تبیین شود.
 
انتهای پیام/

 ارسال در حدود 2 ماه قبل  ادامه مطلب »