آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
آماده‌سازی تصاویر شهدای زینبیون، فاطمیون و حزب‌الله برای طرح «نائب الشهید»

به گزارش خبرنگار فرهنگ و هنر بچه های خاکریز، «محمد شیردل» مسوول طرح «نائب الشهید» درباره این طرح فرهنگی اظهار داشت: فرصت اربعین اتفاقی است که باید همه ما از آن بهره ببریم. در خیل عظیم زائرین اربعین عراقی‌هایی از نقاط دور دست میزبان این خیل عظیم زائرین می‌شوند.

وی افزود: فرصت اربعین برای ما ایرانیان برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت یک اتفاق ویژه است. امسال برای سال سوم طرح نیابت از شهدا را انجام خواهیم داد. ما در این طرح به چهار زبان فارسی، عربی، انگلیسی و اردو کارت نیابت شهدا را صادر کرده‌ایم چراکه در این طرح بنا گذاشته‌ایم همه حاضرین در پیاده روی اربعین به نیابت از شهدا حرکت کنند.

مسوول طرح «نائب الشهید» از آماده سازی تصاویر شهدا برای ارائه در این طرح خبر داد و افزود: تصاویری از شهدا را در تیتراژ ۵۰۰ هزار قطعه چاپ و آماده سازی کرده‌ایم. سال گذشته این تصاویر در ۷ موکب ارائه می‌شد که امسال در ۵ موکب حضور خواهیم داشت. این طرح برای شهدای زینبیون پاکستان، فاطمیون افغانستان، حزب‌الله لبنان و مدافعان حرم ایرانی خواهد بود.

شیردل هدف از انجام طرح «نائب الشهید» را رفاقت با شهدا عنوان کرد وگفت: مادر این طرح خواستیم شهدا را از غیر دسترس بودن خارج کنیم تا جوانان خودشان را همراه و همفکر با شهدا در حوزه‌های اجتماعی بدانند.

انتهای پیام/ ۱۲۱

 ارسال در حدود 4 ماه قبل  ادامه مطلب »